Naše služby

Veterinární klinika MVDr.Ladislava Kuncla

Kleisslova

Pro naše klienty máme k dispozici 3 vyšetřovny a 2 operační sály. Jsme vybaveni vlastní laboratoří pro koprologické vyšetření, vyšetření moče, poševní cytologii, mikroskopické vyšetření ektoparazitů, hematologické a biochemické vyšetření krve, stanovení některých hormonů-to vše v případě akutních případů i 24 hod. denně 7 dní v týdnu.

 

RTG

Co nejlepší péči pro naše pacienty nám pomáhá zajišťovat pokud možno nejmodernější přístrojové vybavení např. digitální RTG, ultrasonograf, zubní ultrazvuk, přístroj pro inhalační narkozu, ophtalmoskop, EKG, kyslíkový box, videootoskop, flexibilní i rigidní endoskop aj.


 

Analyzátory

Provádíme kompletní hematologické a biochemické vyšetření krve, na špičkových analyzátorech PROCYTE, CATALYST, SNAP SHOT READER do 15 min.

 

 

Provádíme ortopedické operace ,operace páteře, gynekologické operace, operace dutiny břišní, interní vyšetření.

 

Ve spolupráci s MVDr.Fábikovou (člen Evropské a Americké Asociace veterinárních dermatologů, Konzultant of Iv San Bernard Grooming Academy) nabízíme specializované vyšetření pacientů s kožními problémy.

 

Dále též poskytujeme ošetření koní v terénu. Jsme schopni zajistit konzultace na koňskou problematiku s nejlepšími specialisty.

 

Ve spolupráci s Janou Sklenářovou Vám zajistíme " Pojištění veterinární léčby psa "

 

Pro platby za naše služby přijímáme tyto platební karty:

Platební karty