Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Objednejte se na čas

Nechcete čekat příliš dlouhou dobu v čekárně? Nebo máte nervózního pejska či kočičku, kterým dlouhodobá návštěva veteriny nedělá dobře? Pak je tady možnost objednat se v termínu, který vám bude nejvíce vyhovovat a zajistí vám ošetření téměř bez čekání.Hledáme posilu!

Přidej se k nám a staň se součástí našeho týmu! Na hlavní pracovní poměr přijmeme veterinárního lékaře/lékařku.!POZOR ČTĚTE!

PROVOZ KLINIKY JE DO 28.3. 2021 UZAVŘEN.Když voda zabíjí

Hyperhydratace je intoxikace organismu vodou. Co se s organismem psa děje, a jak otravě předcházet? To se dozvíte v následujícím článku.Přístrojové vybavení ordinace

Díky kvalitnímu přístrojovému vybavení můžete stanovit správnou diagnózu a začít ihned léčit. V některých případech jde vyloženě o čas. Přečtěte si článekKolik stojí veterinární péče?

Víte, kolik stojí základní veterinární péče? Jaké úkony jsou opravdu nutné a bez kterých se obejdete? Přečtěte si náš článek.Informace o ošetření v době koronavirové infekce

Námi vydané opatření v době nouzového stavu a povinné karantény.Vakcinace tetanu u zvířat

Křeče v obličeji a končetinách. Toporná chůze, ocas odtažený od těla nebo uši v nepřirozené poloze. To jsou nejčastější příznaky tetanu u zvířat. Přečtěte si, jak se proti němu bránit.Jak poznat přehřátí psa?

Jak poznat přehřátí psa? / veterinakleisslova.cz Víte, co se děje v těle psa při přehřátí? Jaké jsou příznaky a jakým způsobem efektivně chladit? Následky přehřátí mohou být fatální. Zjistěte více.Cestování se psem pohodlně a bezpečně

Cestování se psem pohodlně a bezpečně / veterinakleisslova.cz Plánujete dovolenou s Vaším čtyřnohým mazlíčkem? Víte, že při cestě do zahraničí musí mít platný pas, čip a očkování proti vzteklině? Přečtěte si náš článek.