Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

O Vaše čtyřnohé mazlíčky se staráme od roku 1992

Šest měsíců před rozdělením Československa jsme zahájili provoz naší ordinace v Kleisslově ulici v Plzni. Na této adrese působíme nepřetržitě od roku 1992 a za více než pětadvacet let jsme pomohli desetitisícům zvířat. Z ordinace se postupem času stala klinika vybavená nejmodernějšími typy přístrojů a nástrojů, které nám pomáhají diagnostikovat a léčit Vaše čtyřnohé kamarády.

Před dvěma lety jsme kliniku rozšířili a vybudovali výtah přímo na operační sál do prvního patra. Také jsme se rozhodli zrenovovat prostředí a pořídit nové a modernější vybavení. Snažíme se, aby se u nás cítili dobře nejen pacienti, ale i jejich doprovod.

Úspěšně jsme také provedli několik opravdu nestandardních zákroků. Například přímo na klinice císařský řez u ovce, odstranění novotvaru velikosti lidské hlavy z dutiny břišní u čtyřicetikilového psa nebo amputaci odumřelého jazyka. Ačkoliv si nikdo nedokázal život psa bez jazyka představit, tento pacient nám ukázal svou sílu bojovat a naučil se i bez tak potřebné části těla žít. Umí jíst, ač jako prasátko, i pít, i když jako husa.

Od založení kliniky neustále rozšiřujeme tým našich veterinárních lékařů a asistentů, abychom byli schopni poskytnout co nejlepší péči Vašim mazlíčkům. Původní ordinace, kterou zakládal jediný lékař MVDr. Ladislav Kuncl, se změnila v kliniku s pěti lékaři a pěti veterinárními asistentkami. Všichni zvěrolékaři jsou erudovaní odborníci, kteří své práci nejen rozumí, ale také ji milují.